0


יצירת קשר


חפשו אותנו ברשתות

facebook
instagram

01/05/2023

טרייד אין אלדן – מהי עסקת טרייד אין לרכב?

טרייד אין אלדן

מעוניינים למכור את הרכב הישן אבל קשה לכם עם הפרוצדורה של מכירת רכב? רוצים לרכוש רכב חדש אבל מחפשים דרך להוזיל את העלות? עסקת טרייד אין היא בדיוק הפתרון לכל הבעיות האלו. אז מה זה טרייד אין לרכב בכלל? איך זה עובד ולמה זה כדאי? בואו נברר את הסוגיה לעומק.

מהי עסקת טרייד אין לרכב?

טרייד אין כשמה כן היא, הינה עסקת חילוף. בגדול, ניגשים לחברת הליסינג עם הרכב הישן ויוצאים עם רכב חדש, ולהלן קצת פירוט על איך כל זה עובד. העסקה מורכבת משני חלקים - החלק הראשון הוא קבלת הצעת מחיר על הרכב הישן איתו מגיע הלקוח. החלק השני הוא קבלת הצעת מחיר על רכב חדש מתוך מגוון האפשרויות שיש לחברת הליסינג להציע, ואשר אותו מעוניין הלקוח לקנות. כאשר הלקוח וחברת הליסינג מגיעים להסכמה על מחירי שני הרכבים, הלקוח משאיר את הרכב הישן בבעלות חברת הליסינג כחלק מהתשלום על הרכב החדש. בהתאם להצעת המחיר שקיבל מהחברה, הוא משלים את הפער הכספי לעלות הרכב החדש, ומתחדש ברכב שרכש מחברת הליסינג. פשוט וקל.

 

מה היתרונות בעסקת טרייד אין?

עסקת טרייד אין חוסכת לכם כל כך הרבה כאב ראש. הנה כמה יתרונות משמעותיים שימחישו זאת:

חיסכון בזמן: מכירת רכב הינה מהלך שיכול לגזול מכם הרבה זמן וכאב ראש, שכן היא כרוכה בפרסום מסיבי באתרי מכירת רכב ובפלטפורמות הייעודיות, חיפוש אחר לקוח שישכיל להעריך נכון את ערך רכבכם ולא יבזבז את זמנכם בהתמקחויות מיותרות על המחיר, העברת בעלות, בירוקרטיה מתישה ועוד. אלו הם שלבי הבסיס השמורים לתהליך המכירה – וזה כבר לא מעט. מציאת רכב חדש לרכישה הינו תהליך שיכול לקחת אפילו זמן רב יותר, החל מחיפוש אחר מוכר מהימן, תוך איתור הרכב המושלם עבורכם וכלה בסגירת מחיר טוב ואחריות. עסקת טרייד אין פשוט מדלגת על כל השלבים האלו ומרכזת את כל התהליך תחת קורת גג אחת – הערכת שווי הרכב, הצעת מחיר, העברת הבעלות והמפתחות לרכב החדש כבר אצלכם.

אחריות ואמינות: אף אחד לא רוצה לקנות רכב בלי לדעת עליו את כל הנתונים. ברכישת רכב ממוכר פרטי, עולים חששות של פגמים מוסתרים, של חסרונות מוצנעים ברכב לרבות צריכת דלק מוגברת וכו'. אלו דברים שלא הייתם רוצים לגלות פתאום לאחר שכבר רכשתם את הרכב. בכל עסקת רכישת רכב, חשוב לכולנו לדעת את יכולותיו של הרכב וגם לבדוק אותן בעצמנו. בעסקת טרייד אין מחברת ליסינג – תקבלו אחריות מלאה, תוכלו להתרשם מביצועי הרכב ולהיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

תשלום נוח: כמובן שהקונספט המרכזי בעסקת הטרייד אין לרכב, הוא אופן התשלום. כשחלק מהתשלום על הרכב החדש הוא באמצעות הרכב הישן, התשלום הופך לנוח וזמין ונעשה בצורה הכי פשוטה שיש. עסקת טרייד אין לרכב מחברת ליסינג מאפשרת לכם תשלום נוח יותר מכל עסקה פרטית.

מבחר: החיפוש אחר רכב ממוכר פרטי, עלול להגביל אתכם מבחינת ההיצע. לעומת זאת, ברכישת רכב בעסקת טרייד אין מחברת ליסינג, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של רכבים העומד לרשותכם, ממיטב החברות ובביצועים שיותאמו במיוחד בשבילכם.

ליווי וייעוץ: אתם יודעים איך עובדת מכירת רכב פרטי. לעיתים, חוסר הוודאות וחוסר האמון יוצרים לא מעט תהיות לגבי מצבו האמיתי של הרכב, לגבי השאלה האם זהו הרכב המושלם עבורכם ולגבי שאלות נוספות שנותרות באוויר ללא מענה. ברכישת רכב בעסקת טרייד אין מחברת ליסינג, תקבלו מענה לכל שאלה. צוות ליווי  וייעוץ יעמוד לרשותכם כדי להציע פתרון לכל בעיה ותשובה לכל שאלה שתהיה לכם.

אז למי זה מתאים?

עסקת טרייד אין היא העסקה המושלמת עבור כל מי שרוצה לחסוך לעצמו טרדות וכאבי ראש מיותרים. היא חוסכת כמה סיטואציות שלא הייתם רוצים להיקלע אליהן כגון:

רכישת רכב לפני מכירת הישן: רכישת רכב חדש מחייבת מקור מימון כלשהו. ללא מכירת הרכב הישן קודם לכן, השגת מקור מימון מיידי הופכת למורכבת מעט. כמו כן, אתם יכולים למצוא את עצמכם עם שני רכבים כשעלות תחזוקתם רובצת עליכם בלית ברירה.

מכירת הרכב הישן טרם רכישת הרכב החדש: במקרה כזה של תזמון בעייתי, תיאלצו להיתלות באמצעי תחבורה ציבוריים פחות זמינים והרבה פחות נוחים. אם אתם אנשים המרבים בנסיעות, גם התקופה הקצרה הזו שתעבור עד רכישת הרכב החדש, תהפוך לבעייתית ומתסכלת.

עסקת טרייד אין לרכב תפתור לכם את כל הבעיות הללו. היא תחסוך לכם זמן וכאב ראש של פרסום, מכירה ורכישת הרכבים בצורה פרטית. היא תניח את דעתכם עם אחריות מקיפה והסדר תשלום מותאם ונוח בעסקת הטרייד לפי שווי הרכב. היא תספק לכם מגוון אפשרויות בחירה ותמרון, תעניק לכם ייעוץ וליווי אישי, ותמנע מכם מצב בו תמצאו את עצמכם עם שני רכבים, או לחילופין, בלי רכב בכלל.

מעוניינים בטרייד אין אלדן? מוזמנים ליצור קשר בטלפון 3003* או באתר רכב יד ראשונה ורכב 0 ק"מ