0


יצירת קשר


חפשו אותנו ברשתות

facebook
instagram

10/05/2023

חשמליס ליסינג ייחודי עם תנאים מעולים על מגוון דגמים חשמליים

חשמליס באלדן: ליסינג פרטי לרכבים חשמליים

גליה שמעוני, מנהלת מכירות ליסינג פרטי באלדן: "עקב אי הוודאות הכלכלית השורר היום, לקוחות מעדיפים לבחור במסלול במחיר קבוע לא צמוד למדד ל-3 שנים"

שוק הרכב בעולם בכלל ובישראל בפרט השתנה בצורה דרמטית בשנים האחרונות. השינוי הראשון והמהותי ביותר הוא עליית מחירים חדה שהובילה לכך שהיום יותר מתמיד, רכישה פרטית של רכב מרתקת סכום כסף לא מבוטל. שינוי מהותי נוסף ששוק הרכב עובר וממשיך לעבור הוא מעבר מואץ לכלי רכב חשמליים. בחודשיים הראשונים של 2023, כלי רכב חשמליים תפסו נתח שוק של כ-15% מכלל מסירות הרכב בישראל, נתון דרמטי שמצביע על מגמה הדרגתית של מעבר לשימוש בכלי רכב חשמליים. הטבות המס עדיין כאן, החשמל ממשיך להיות זול יחסית לבנזין או סולר, התיוג של שמירה על הסביבה, ריבוי עמדות הטעינה ועלייה הדרגתית של טווח המכוניות החשמליות, מעבירות רבים וטובים לגמילה מזורזת ממשאבות הדלק לטובת עמדת טעינה ביתית או ציבורית.  

במקביל לאופציה של רכישת רכב חדש מיבואן, ביטוח בנפרד, תחזוקה וטיפולים ועוד, קיימת כיום אפשרות לחשמליס - ליסינג פרטי למכונית חשמלית. אופציה שמרתקת פחות הון ומאפשרת יותר גמישות בהתנהלות עם הרכב. ליסינג פרטי מאפשר בסיום תקופה של 3 שנים החזרה של הרכב, המשך לרכב חדש או רכישה של הרכב שהיה בשימוש הלקוח במחיר מיוחד.

חברת אלדן שהיתה החלוצה בתחום הליסינג הפרטי לכלי רכב חשמליים, קבעה את הביטוי "חשמליס" לעסקאות ליסינג עבור כלי רכב חשמליים. מדובר במיתוג שהפך למטבע לשון בענף הרכב ומשקף בידול מסוים של עסקת ליסינג על רכב חשמלי לעומת ליסינג על רכב רגיל.

תחום הליסינג הפרטי הוא התחום הצומח ביותר באלדן בשנים האחרונות, בכל שנה אנו רואים הכפלה של תיק הלקוחות בליסינג הפרטי עם עליה בביקוש. בנוסף, לקוחות הליסינג הפרטי מגיעים בעיקר מחשיפה שלהם לאתר האינטרנט המתקדם של אלדן שהושק לאחרונה.

גליה שמעוני, מנהלת מכירות ליסינג פרטי בחברת אלדן מסבירה כי "עסקת הליסינג הפרטי מורכבת ממקדמה ו-36 תשלומים שווים שמשולמים בהוראת קבע. היא כוללת ביטוח, טיפולים, אגרות רישוי ותחזוקה שוטפת לרכב. בסיום התקופה הלקוח לא מחויב לשום דבר. לרוב המחירים הם צמודי מדד, אך בהתאם לדרישות, אנו מציעים גם עסקאות במחיר קבוע, לא צמוד מדד. העסקה הזו מעט יקרה יותר, אך משתלמת לטווח הארוך ומספקת שקט נפשי ללקוחות. העסקה עצמה היא גמישה, הלקוח יכול לקבוע את גובה התשלום החודשי. במקום מקדמה, ניתן גם לבצע עסקת טרייד אין בתמורה לרכב משומש".

על תחושת אי הוודאות של הלקוחות אמרה שמעוני כי "בשוק הרכב לקוחות פרטיים מצויים באי וודאות לגבי הרלוונטיות ושמירת הערך. אמנם ראינו עם הירידה בהיצע, תופעות של עלייה במחיר כלי הרכב המשומשים, אבל במקביל, לא כל רוכש של מכונית חשמלית, יכול להבטיח כי לאחר 3 שנים היא תשמור על הערך שלה. החשש מירידת ערך או סחירות נמוכה, היא אחת הסיבות לעלייה בביקוש לליסינג פרטי באלדן.

שמעוני הוסיפה ואמרה כי "חברת אלדן היא חברה עם וותק של 56 שנים עם מוקד 24/7 שמספק מענה אישי ומקצועי לכל לקוח. ליסינג פרטי באלדן מאפשר ללקוחות פרטיים ליהנות מכל העולמות. הרכבים בליסינג הפרטי מבוטחים, עם טיפולים, תחזוקה וטסטים משולמים מראש. בנוסף, במהלך 3 השנים יש אפשרויות יציאה מהעסקה בתנאים אטרקטיביים".

GEELY

בין המכוניות שניתן למצוא בתנאים מיוחדים לליסינג פרטי באלדן: 

באלדן אפשרות לליסינג פרטי על מכוניות חשמליות פופולאריות כגון, ג'ילי 480, וגם BYD ATTO3 בשתי רמות גימור ומחירים משתנים.

ויש צפי לדגמים חדשים שייכנסו בתחילת שנה 2024.

בנוסף למכוניות חשמליות, קיים היצע דגמים רחב של מכוניות שעדיין מונעות ע"י מנוע בעירה. בין היתר ניתן למצוא שם גם את דגמי צ'רי החדשים, שמאפשרים גם רף כניסה נמוך יחסית לרכב עם 7 מושבים.

שמעוני סיכמה ואמרה כי "הצרכים של הלקוחות בתחום הרכב משתנים ובעיקר אנחנו רואים צורך בביטחון, שקט נפשי והתעסקות מינימלית ברכב. ליסינג פרטי וחשמליס באלדן מאפשר לרבים מענה מצוין המתאים בדיוק למה שהם רוצים בימים אלה".