עבודה באלדן. הערכים שלנו, המסלול שלכם להצלחה

חברת אלדן מזמינה גם אותך להצטרף להצלחה הגדולה!

עובדים בחברת אלדן יודעים, שהחברה היא הרבה יותר ממקום עבודה רגיל, אצלנו החברה היא משפחה שמעניקה לכל עובד כלים ייחודים שיכולים לעזור מבחינה אישית ומקצועית.

באלדן אנחנו שמים דגש על שביעות רצון הלקוח, ומעניקים לכל לקוח שירות VIP. כך אנחנו מלמדים את העובדים לראות את הלקוחות שלנו.

עובדי החברה מזדהים במלוא מאודם עם הרעיון, והסלוגן שמלווה את פרסומי החברה - "נותנים את הנשמה" מייצג את המסר העיקרי ללקוחות, לספקים ולשותפים העסקיים של אלדן. העובדים שלנו נהנים מהכשרה שמאפשרת להם לקדם את ערכי החברה ובד בבד להתקדם לתפקידים שונים ומגוונים.

צעירים וצעירות שמגיעים אלינו, זוכים להזדמנות ייחודית ללמוד כל מה שהם צריכים לדעת  על עולם הרכב והשירותים השונים שקיימים בו, ועל עבודה מול לקוחות וספקים מסוגים ותחומים שונים.

קבוצת אלדן פעילה במגוון רחב של תחומים:

השכרת רכב בארץ, ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי, השכרת רכב בחו"ל, מכירת רכב, ביטוח, מלונאות ושינוע כלי רכב ואחזקות.

זו ההזדמנות שלך להשתלב בחברת רכב גדולה וליהנות מסביבת עבודה חדשנית, דינמית ומרתקת באווירה חמה ומשפחתית.

כל מה שצריך לשאול, זה לשלוח לנו קורות חיים ואנחנו נדאג להזמין אותך לראיון עבודה בהקדם, במטרה שנוכל למצוא לך תפקיד שיתאים לניסיון ולהכשרה שלך אצלנו בחברה.

בהצלחה.

לשאלות נוספות מוזמנים לפנות למחלקת משאבי אנוש 03-5654552

דרושים אלדן
עובדים מספרים

איך זה לעבוד באלדן

התחלתי כנציגת מכירות במוקד במשך 6 שנים, ולאחר שסיימתי תואר בכלכלה החלטתי לחזור למקום שבו אני מרגישה בבית לתפקיד מאתגר ומעניין הקשור לתואר שסיימתי. אלדן עבורי זה לא רק מקום עבודה, זה מקום עם סביבה חמה, תומכת ומקדמת.
חן גלעדי אחראית תחום תמחיר ובקרה, שיווק
היי אני מורן, מזמינה אתכם להיות חלק מהמשפחה שלי, שאני חלק ממנה כבר 11 שנים. רכשתי חברויות טובות לחיים, התפתחתי בצד האישי והמקצועי בזכות תמיכה של מנהלים טובים.
מורן גולדשמידט אחראית רכב חליפי ומנהל הרכב, מוקד