0


יצירת קשר


חפשו אותנו ברשתות

facebook
instagram

קבוצת אלדן

קבוצת אלדן פעילה במגוון רחב של תחומים

  • מכירת רכב

  • ליסינג פרטי

  • השכרת רכב בארץ

  • ליסינג תפעולי

  • השכרת רכב בחו"ל

  • מימון

  • בתי מלון

חוויה ישראלית לאורך כל הדרך

כששואלים אותנו מה ישראלי בעינינו? התשובה לגמרי ברורה לנו: זה להפוך מעסק של ארבע מכוניות באשקלון בסוף שנות ה-60 לחברת ההשכרה המובילה בישראל עם 12 סניפים מדן ועד אילת. ועדיין להמשיך לתת את הנשמה בשבילך.

קבוצת אלדן, בבעלות המייסד יוסף דהן, היא סיפור הצלחה כחול-לבן. היא כבר מזמן לא רק חברה להשכרת רכב, אלא חברה שמספקת שירות לאורך כל הדרך: מכירת רכב (יד ראשונה, אפס קילומטר), ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי לחברות, השכרת רכב בארץ, השכרת רכב בחו"ל (באמצעות חברת ראנטלקארס העולמית), שירותי דרך, פתרונות מימון לרכישת רכב ובתי מלון בירושלים ובפריז.

ועוד לא אמרנו די - אנחנו לא מפסיקים להתחדש:

  • המהפכה החשמלית – במקום לתת גז, אפשר פשוט להתחבר לחשמל. אלדן מציעה רכבים חשמליים, פרטיים ומסחריים, להשכרה, למכירה ולליסינג.
  • מכירת רכב אונליין - אלדן היא החברה הראשונה מבין חברות ההשכרה והליסינג בישראל שמציעה ללקוחותיה לקנות רכב בלי לצאת מהבית, בלי להמתין בתור, בלי לפגוש נציג מכירות, בלי להתמקח. מגוון כלי הרכב המיועדים למכירה של אלדן מוצגים באתר, אפשר לבחור דגם, צבע, ריפוד, לשלם ולקחת.

ועכשיו, לשירותים שלנו בהרחבה:

השכרת רכב בארץ

אחד מכל שלושה כלי רכב המושכרים בישראל לתיירים הוא של חברת אלדן. המבחר הוא עצום - צי השכרת הרכב שלנו בארץ כולל כ-6,500 כלי רכב.

אנו מציעים גם שירותים ייחודיים של השכרה ו/או ליסינג תפעולי של רכבי קירור כפתרון לשינוע בנהיגה עצמית של מוצרים בקירור ו/או הקפאה.

לאלדן מערך לוגיסטי הפרוס בכל רחבי הארץ המאפשר לנו להעניק שירות מקצועי ומהיר ללקוחות בכל זמן ובכל מקום.

השכרת רכב בחו"ל

אלדן מציעה רכבים להשכרה בחו"ל באמצעות “ראנטלקארס” העולמית.

מכירת רכב – יד ראשונה

יש לנו אלפי רכבים למכירה מתוך מאגר רכבי ההשכרה והליסינג שלנו. ניתן לקנות את הרכבים אונליין מאתר אלדן או להגיע פיזית לאחד מ-16 מרכזי מכירה ברחבי הארץ. מה שנוח לך.

מכירת רכב – אפס קילומטר

בתחום פעילות זה החברה עוסקת במכירת כלי רכב חדשים ("אפס ק"מ") אשר נרכשו מיבואנים וטרם שימשו לפעילות הליסינג התפעולי או להשכרת כלי רכב כלי הרכב בתחום הפעילות נמכרים כרכבי "יד ראשונה" ככלל ללא רישום השכרה ו/או החכר בשדה 'רישום מקורי' ברישיון הרכב.

לקנות אלדן זה לדעת שהרכב שלך עמד בבדיקות ובמבחנים מחמירים, לקבל את כל היסטוריית הטיפולים ולהיות בראש שקט – לא מתאים, אפשר להחזיר (לא כולל דגמים חשמליים ומיצובישי אטראג').

מ-2022 אלדן מציעה גם רכבים חשמליים, פרטיים ומסחריים ממגוון יצרני הרכב החשמליים. בנוסף משווקת אלדן כלי רכב הן מתוצרת חברתJAC , מיצרני הרכב החשמליים המובילים בסין ו- EVC, חברה בריטית המתכננת ובונה את המוניות הלונדוניות המפורסמות. חברת E.V. Motors ,יבואנית מותגים אלו, שהקימה עם אלדן את מיזם הרכב החשמלי, מעניקה ללקוחות את מעטפת השירות, התחזוקה והאחריות.

ליסינג תפעולי

שילוב מנצח של יעילות בניהול צי הרכב לחברה השוכרת והטבה משתלמת לעובדים.

אלדן קובעת סטנדרט של איכות גבוהה של שירות עם מנהל עסקה ש"תופר" לך עסקה אישית שמתאימה בול לצרכים שלך ומלווה אותך במשך כל התהליך. בהמשך, שירות הלקוחות שלנו זמין בשבילך 24/7.

במסגרת שיטת הליסינג התפעולי, נהנה הלקוח מחבילת שירות מקיפה הכוללת, בדרך כלל, מתן שירותי אחזקה, שירותי חילוץ וגרירה, רישוי, שירות נהגים, רכב חלופי, רכב גישור, כיסוי לנזקים וביטוח.

שיטת הליסינג התפעולי בחברה מיועדת בעיקר ללקוחות במגזר העסקי.

ליסינג פרטי

הדרך הכי קלה לקבל רכב חדש ומאובזר, בלי לקנות, בלי למכור ובלי ירידת ערך. משלמים דמי שיריון גמישה ותשלומים חודשים נוחים. באלדן כבר דואגים לך לכל הטיפולים התקופתיים וגם כיסויי ביטוחי.

מימון

שירותי המימון שלנו נועדו להפוך את הקנייה של הרכב לקלה יותר בשבילך.

ביום 23 בינואר 2022 התקשרה החברה עם מימון ישיר מקבוצת ישיר 2006 בע"מ בהסכם שיתוף פעולה להקמת מיזם משותף באמצעות חברה שתוקם ואשר תוחזק על-ידי הצדדים בשיעורים של 70% אלדן ו 30%- מימון ישיר אשר יעסוק, בין היתר, בהעמדת הלוואות ללקוחות הרוכשים כלי רכב.

בתי מלון

בקבוצת אלדן שני בתי מלון: מלון "אלדן ירושלים", הכולל 76 חדרים, נמצא במרכז ירושלים מול מלון "קינג דיוויד

מלון Verlain בפריז, הכולל 38 חדרים, ומשקיף על Avenue De La Republique.

החזון שלנו

יעדה העיקרי של החברה, הינו להמשיך ולמצב את החברה כמותג מוביל בתחומי הליסינג התפעולי, השכרת כלי רכב ומכירת כלי רכב. החברה תמשיך בשיפור איכות השירות ללקוחותיה ומקצועיות צוות עובדיה על מנת לעמוד ביעד האמור בבניית מוצרים ושירותים ייחודיים לחברה, תוך הגברת עוצמת המיתוג שלה, ובחינה של ביצוע פעולות שהינן סינרגטיות לפעילות החברה.