תפריט
3003*
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s)דלג לתפריט תחתון (מקש קיצור 1) דלג לקניית רכב באלד (מקש קיצור 2)

אודות אלדן

קבוצת אלדן

 

מעסק של ארבע מכוניות באשקלון בסוף שנות ה-60, שגשגה קבוצת אלדן והפכה לחברת ההשכרה המובילה בישראל.

קבוצת אלדן, בבעלות מייסדה יוסף דהן, מחזיקה ברשותה צי של  כ 34000  כלי רכב ומונה כ-24 סניפים מאילת ועד קריית שמונה ומוקד הזמנות לתיירים בפריס.

בין לקוחותיה נמנות החברות הגדולות ביותר במשק.

קבוצת אלדן פעילה במגוון רחב של תחומים:

השכרת רכב בארץ,

ליסינג תפעולי,

ליסינג פרטי,

השכרת רכב בחו"ל,

מכירת רכב,

ביטוח,

מלונאות,

שינוע כלי רכב ואחזקות נדל"ן

 

פעילויות קבוצת אלדן

השכרת רכב בארץ

אלדן הינה החברה להשכרת רכב המובילה בישראל. חברת אלדן מפעילה כ- 19 סניפי השכרה ברחבי ישראל, מקרית שמונה ועד אילת, צי השכרת הרכב מונה כ-9,000 כלי רכב. אחד מכל שלושה כלי רכב המושכרים בישראל לתיירים הוא של חברת אלדן. בנוסף למענה על צורכי התיירים, מציעה אלדן את שרותיה למגזרים העסקיים והמוסדיים. לחברה נתח שוק של כ-17 אחוז משוק השכרת כלי הרכב בישראל. אלדן הגדירה אסטרטגיה של צמיחה לאורך השנים, הבאה לידי ביטוי ע"י רכישת פעילויות עיסקיות המאפשרות סינרגיה עם הפעילות הנוכחית של הקבוצה. בשנת 1991 רכשה אלדן את חברת ההשכרה “סיור ותיור" ובשנת 2004 את סוכנות הרכב הישראלית של “יורופקאר".

 

בנוסף, החברה מציעה שירותי השכרה ו/או ליסינג תפעולי של משאיות ורכבי קירור כפתרון

לשינוע בנהיגה עצמית של מוצרים בקירור ו/או הקפאה

חוזקה של החברה הינו בשירות שהיא מעניקה ללקוחות השכרת כלי הרכב. לחברה מערך לוגיסטי הפרוס בכל רחבי הארץ המעניק לה יתרון במתן שירות מקצועי ומהיר ללקוחות בכל עת ובכל מקום בארץ. לחברה סניף הממוקם בנמל התעופה בן -גוריון, המקנה לה יתרון בפעילות ההשכרה התיירותית.ליסינג תפעולי לרכב

החל משנת 1995, עת השגשוג המהיר של תעשיית ההיי-טק הזניק את הביקוש לליסינג תפעולי ולניהול ציי רכב, החליטה חברת אלדן להיכנס לתחום זה וכיום היא מחזיקה צי המונה כ-25,000 כלי רכב. אלדן קובעת סטנדרט של איכות שירות גבוהה ביותר, המתאפשרת בזכות המקצוענות ותודעת השירות המאפיינות את נציגי השירות ותודות לפריסה הרחבה של סניפי אלדן ברחבי הארץ.ליסינג פרטי(מימוני)

שיטת אלדן ליסינג פרטי מאפשרת רכישת רכב חדש עם 0 ק"מ או רכב מיד ראשונה בעסקת תשלומים גמישה ופשוטה המותאמת אישית לך, לצרכים שלך וליכולות הפיננסיות שלך.השכרת רכב בחו"ל

בחו"ל, מציעה החברה שירותי השכרת כלי רכב, באמצעות אופרן שירותים בע"מ

("אופרן")מכירת כלי רכב מיד ראשונה

חברת אלדן מוכרת בשנה כ-10,000 כלי רכב מיד ראשונה מתוך מאגר רכבי ההשכרה והליסינג. צי הרכב של אלדן מאופיין במגוון כלי רכב רחב ביותר. החברה מפעילה כ-15 מרכזי מכירה בכל הארץ. כלי הרכב הנמכרים ע"י אלדן עוברים תהליך הכנה קפדני, המאפשר ללקוח לזכות ברכב באיכות מצוינת עם המוניטין של אלדן.

ביטוח

בשנת 2009 הוקמה חברת "אלדן בר זיו רביד" על ידי קבוצת אלדן תחבורה ובר זיו רביד סוכנות לביטוח. אנו מאפשרים לך כלקוח ליהנות מיתרונות רבים ומשמעותיים
ניתן לקבל מענה ביטוחי הן בסקטור הפרטי והן בסקטור העסקי תוך שמירה והקפדה על יחס אישי, שירות מקצועי ומחירים תחרותיים.

 

פעילויות נוספות בקבוצת אלדן

אלדן שירותי דרך

שירותי הדרך של חברת אלדן מציעים שירותי גרירה וחילוץ למגזר המוסדי, העסקי והפרטי. החברה מחזיקה בצי רכבי גרירה והובלה בכל הארץ. חברה מקבוצת אלדן מחזיקה ב-50% מ-"אלדן שירותי דרך" כאשר 50% הנותרים מוחזקים בידי  חברה מקבוצת “תעבורה".בתי מלון

בשנת 1998, רכשה חברה מקבוצת אלדן את זכויות הניהול של מלון “מנורה" בירושלים, והפכה אותו למלון "אלדן ירושלים" וזאת לאחר השקעה של 4 מיליון דולר בשיפוץ המלון. בית המלון המונה 76 חדרים מצוי במרכז העיר ירושלים, ברחוב דוד המלך, מול מלון "קינג דויד .בשנת 2000 רכשה חברה מקבוצת אלדן את מלון "Verlain" פריז, המלון בן 38 חדרים משקיף על Avenue De La Republique.

 

פילוסופיית החברה

מייסד חברת אלדן, יוסף דהן תולה את הצלחת החברה בעובדה שבאלדן שמים דגש על שביעות רצון הלקוח, ומעניקים לכל לקוח שירות VIP.
עובדי החברה מזדהים במלוא מאודם עם הרעיון, והסלוגן שמלווה את פרסומי החברה - "נותנים את הנשמה" מייצג את המסר העיקרי ללקוחות, לספקים ולשותפים העיסקיים של אלדן.

 

תכניות לעתיד

 

 יעדה העיקרי של החברה, הינו להמשיך ולמצב את החברה כמותג מוביל בתחומי הליסינג התפעולי,

השכרת כלי רכב ומכירת כלי רכב. החברה תמשיך בשיפור איכות השירות ללקוחותיה ומקצועיות

צוות עובדיה על- מנת לעמוד ביעד האמור; בבניית מוצרים ושירותים ייחודיים לחברה, תוך הגברת

עוצמת המיתוג שלה, ובחינה של ביצוע פעולות שהינן סינרגטיות לפעילות החברה.